Новини

Запорізька область вийшла із «червоної» карантинної зони

  Так, з 7 травня 2021 року в Мелітополі перестає діяти заборона громадського транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування.

     З забезпеченням виконання вимог, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) поновлюють свою роботу:

    - промислові ринки, заклади громадського харчування та ресторанного бізнесу (до 24.00), непродовольчі магазини, торгові центри, перукарні та салони краси, спортивні зали тощо.

     Культурні та спортивні заходи та матчі командних видів спорту зможуть проходити з присутністю глядачів, але з дотриманням протиепідемічних заходів.

     Крім того, з 11 травня поновлюється навчальний процес для учнів 1-11 класів.

     Мелітопольський міський голова Іван Федоров наголосив: послаблення карантинних обмежень не звільняє мешканців міста від дотримання протиепідемічних вимог. Іван Сергійович закликав мелітопольців дотримуватися маскового режиму та не відвідувати місця масового скупчення людей під час травневих свят.