Новини

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДІВЧИНИ

Життя Юлії залежить від операції з пересадки кісткового мозку, яку в Україні не роблять. Провести операцію можуть в Ізраїлі. Ціна порятунку життя - 250 тисяч доларів.

За словами батька дівчини Юрія Дюжикова, нічого не віщувало біди. Три тижні тому колеги Юлі помітили, що вона бліда. Значення цього зауваження дівчина не надала, оскільки завжди була білошкірою блондинкою. Але аналіз крові в амбулаторії все-таки здала. Він показав низький рівень гемоглобіну. Дівчині прописали корекцію харчування, а незабаром повідомили - в її крові виявлені ракові клітини. Юлію терміново госпіталізували в відділення гематології Запорізької обласної клінічної лікарні, де вона проходить лікування. Результати обстежень невтішні: у дівчини діагностували гострий лейкоз крові з сильним пошкодженням кісткового мозку.

Їй проводять курс хіміотерапії. Для порятунку життя терміново потрібна пересадка кісткового мозку. В Україні її не роблять. Боротися за життя Юлії готові ізраїльські лікарі, але ціна порятунку там - 250 тисяч доларів. Для сім'ї дівчини це колосальні кошти - батько Юлії працює вчителем фізкультури в ліцеї № 9, мама - співробітниця МДПУ ім. Б. Хмельницького. Сім'я дівчини звертається до всіх небайдужих людей за допомогою. Без підтримки благодійників витримати цей удар долі їм не під силу.

Допомогти фінансово можна, перерахувавши будь-яку посильну суму

на карту "Приватбанку": 4149 4991 3693 3999 або розрахунковий рахунок в "Приватбанку": 26200880420614 (Дюжиков Юрій Олександрович, батько дівчини, тел. 096-792-85-85).

Карта мами Тетяни 4149 4978 7037 6516 Приватбанк.

У педуніверситеті, де працює Юлія активно під'єдналися до збору коштів. 17 грудня, в Мелітополі, на площі Перемоги, організують благодійні заходи для збору коштів на лікування дівчини.

Для городян буде організований концерт і благодійний флешмоб "Подаруй життя", ярмарок та ін.


  0