Новини

НАБІР НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ "ЖИТТЯ ONLINE"

 

Мета проєкту – сприяння соціальній згуртованості людей з інвалідністю та людей похилого віку м. Мелітополя та Мелітопольського району шляхом залучення до освітньої та соціально активної діяльності online/offline.

Проєктом передбачено проведення освітньої програми «Життя online», конкурсу для учасників «Найактивніший блогер», конкурсу для представників ЗМІ та блогерів на кращий матеріал про проблеми, досягнення ЛюЗІ, а в фіналі – захід «Інтернет-кафе». Більше інформації на сайті.  

БО «Соціальний фонд» запрошує на безкоштовне навчання людей з інвалідністю, людей похилого віку, що проживають в м. Мелітополь та Мелітопольському районі, віком від 18 до 65 років. Освітня програма «Життя online» містить модулі:

  • комп’ютерна грамотність,

  • соціальні мережі,

  • медійна грамотність,

  • інструменти е-демократії.

Обсяг програми 36 год., передбачено навчання з березня по липень цього року для 4 груп, кожна з яких пройде 9 тренінгів (заняття 2 рази на тиждень).

Мобільний клас – 10 ноутбуків – буде розміщатись, залежно від місця знаходження учасників: у місті чи в районі на базі громадських закладів. Для тих, хто не може скористатись громадським транспортом і самостійно дістатись до закладу – є можливість забезпечити транспортування.

Охочих до освіти дорослих просимо реєструватись за телефоном 096-398-59-69 або РЕЄСТРУВАТИСЬ ОНЛАЙН

Проєкт здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу

 

За матеріалами mlt.gov.ua


  0