Новини

МІСЬКИЙ КОНКУРС «МЕЛІТОПОЛЬ НОВОРІЧНИЙ»

11 лютого у конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбувся брифінг першого заступника міського голови Ірини Рудакової, під час якого вона оголосила результати вже традиційного щорічного міського конкурсу «Мелітополь новорічний».

 

Міська влада підбила підсумки щорічного міського конкурсу на краще новорічне оформлення будівель, споруд, вітрин, фасадів та прибудинкових територій у місті «Мелітополь новорічний», який проводився з 18 грудня 2019 року по 19 січня 2020 року.

Нагадаємо, що загальний призовий фонд склав 50 тисяч гривень. Крім цього, члени профільної конкурсної комісії вирішили, що бюджетні державні заклади також отримають сертифікати на благоустрій своїх територій. Цьогоріч активну участь у конкурсі взяли комунальні підприємства міста, тому члени комісії відокремили їх в окрему номінацію.

Всього до участі в конкурсі подано 33 заявки. За перше місце переможці отримають 5 тис.грн, за 2 місце — 3 тис.грн і за 3 місце — 2 тис.грн

Так, переможцями стали:

1. У номінації «Краща новорічна ілюмінація та оформлення фасадів і прилеглих територій комерційних об'єктів»:

І місце:
- Савіна Марія Сергіївна (сертифікат на 5 000,00 грн);
- колектив ТОВ «Тепло Мелітополь» (сертифікат на благоустрій території на суму 5 000,00 грн).

ІІ місце:
- Кузінська Юлія Володимирівна (сертифікат на 3 000,00 грн);
- Генов Тарас Сергійович (сертифікат на 3 000,00 грн);
- колектив КП  «Центральна міська аптека № 171» (сертифікат на благоустрій території на суму 3 000,00 грн).

 

ІІІ місце:

- Відревич Галина Василівна (сертифікат на 2 000,00 грн).

 2. У номінації «Краще новорічне оформлення  житлового будинку та його подвір'я»:
І місце — Ільченко Євгеній Геннадійович (сертифікат на 5 000,0 грн.);
ІІ місце — Кудрявцев Володимир Олегович (сертифікат на 3000,00 грн.);
ІІІ місце — Грибовська Любов Гарріївна (сертифікат на 2 000,00 грн.).

3. У номінації «Краще новорічне оформлення  бюджетних установ та організацій, як місцевого так і державного рівня»:
І місце:
- колектив «Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного» (сертифікат на благоустрій зупинки «Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного»  на суму 5 000,00 грн.);
- Центр позашкільної освіти (сертифікат на благоустрій території на суму 5 000,00 грн.).

 ІІІ місце:
- колектив Мелітопольської загальноосвітньої школи №14 (сертифікат на благоустрій території на суму 2 000,00 грн.);
- колектив Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23  (сертифікат на благоустрій території на суму 2 000,00 грн.).

 Від імені міської влади перший заступник міського голови Ірина Рудакова окремо  подякувала колективам ресторану «Хінкальня», КП «Міськсвітло» та Центральної бібліотечної системи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області за активну багаторічну участь у створені святкової атмосфери у міському просторі.

Переможців буде нагороджено на початку засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради у конференц-залі виконкому 13 лютого о 09.00.

Окремо Ірина Володимирівна розповіла про новий цікавий та корисний проєкт, який планується впровадити у місті Мелітополі — інформатизація та компʼютерізація закладів охорони здоровʼя. Ініціативу буде реалізовано за підтримки USAID. Для цього необхідно закупити більш ніж 140 компʼютерів для медичних закладів, загальна вартість яких складає близько 5 млн.грн. Отже, завдяки проведеній роботі, міська влада разом з Агенцією розвитку Мелітополя знайшла можливості співпраці з проєктом USAID, який закупив для мелітопольських лікарів 124 компʼютера з повною комплектацією та спеціалізованим програмним забезпеченням. Відтепер, ТМО «Мелітопольська міська лікарня інтенсивних методів лікування» зможе підписати договір з НСЗУ та отримувати необхідне фінансування.

Також, щоб виявити спроможність медичних працівників користуватися новою технікою, було проведено анкетування. Результат показав, що близько ста лікарів потребують підвищення рівня знань стосовно користування персональними компʼютерами. Тому завдяки проєкту USAID на базі міських бібліотек організовано навчання, яке допоможе лікарям на високому рівні виконувати поставлені задачі у ході роботи.

За матеріалами mlt.gov.ua


  0